Accessoires
Raadpleeg de brochure voor accessoires. Indien het bestelmenu accessoires toont kunt u deze eenvoudig bij bestellen.
Verankeringsmethode
Voor het verankeren van uw constructie, zijn er verschillende opties:
- Optie 1: Paalvoethouder
- Optie 2: U-Anker
- Optie 3: Paalpunthouder
- Optie 4: Standaard Poer incl. stelplaat
- Optie 5: Antraciet Betonpoer incl. stelplaat
- Optie 6: H-Anker
Wij adviseren (als stevigste en gemakkelijkste methode) u het H-Anker te gebruiken wanneer mogelijk. Per paal adviseren wij twee zakken turbobeton te gebruiken. Prijzen zijn berekend per paal.
Het is het slimste om eerst de basisconstructie te bouwen en de H ankers achteraf te monteren. Als je dit vooraf gaat doen en het staat niet zuiver of goed kunnen kleine maatverschillen voor uitdagingen zorgen
Let op: bij optie 1 (paalvoethouder) moet je vaak de staander aan de onderzijde iets dunner maken met een electrische schaaf omdat de staanders door het impregneren iets uit kunnen zetten.

Olympus Douglas | Gesloten Wanddeel met klassiek rabat 19 x 135 mm | Handelsmaat
Voor meer sfeer en privacy kunt een een dichte wand bestellen. Deze set wordt geleverd als rabatdelen 19 x 135 in handelsmaat inclusief een hulpstaander van 65 x 65 mm. Op verzoek kunnen deze wanden ook in Zweeds rabat (smal of breed) geleverd worden. Neem hiervoor contact met ons op.

Houten Vlonder 550 x 550 (incl. hardhouten regels, anti-worteldoek & RVS schroeven)
Bestel met uw prieel ook direct een stijlvolle houten vlonder mee in de stijl die u wil! Van hardhout tot geïmpregneerd vurenhout, alles is verkrijgbaar onder uw prieel! Deze prijs is exclusief piketpalen (en slotbouten), deze zijn via een aparte accessoire bij te bestellen. Inclusief worteldoek, hardhouten onderregels en RVS schroeven. Bij de keuze van uw vlonder houden wij altijd rekening met planken en onderregels welke uit één stuk gemaakt zijn, soms is het (boven de 500 cm lengten) niet altijd te voorkomen om te moeten springen met lengten.

Set Piketpalen t.b.v. vlonder 550 x 550 cm (incl. slotbouten M8x120, ringen en moeren)
Voor het duurzaam verbinden van uw vlonder in losse grond, klei of zand gebruikt u piketpalen! Bestel deze nu eenvoudig bij met uw vlonder. De piketpalen zijn 60 x 60 mm en 100 cm lang. Inclusief Slotbouten, ringen en moeren.

Turbobeton
Voor het verankeren van de H-ankers gebruikt u kant en klare snelbeton.
Hoeft alleen maar water bij, dus geen rompslomp om de juiste verhouding te mengen.
Iets duurder dan normale beton maar wel binnen 20 minuten constructiehard.
Vacuum verpakt in zakken 25 kg….dus geen verrassing wegens onbruikbaar door natte opslag

€ 9,95
16% korting
Omschrijving
Het prieel Olympus 550 x 550 uit onze douglas-line serie wordt standaard onbehandeld en geheel open geleverd. Het basismodel is compleet incl. shingles (kleur naar keuze).
- Dakmaat 550 x 550 cm
- Paalmaat 487 x 487 cm
- Blank onbehandeld douglashout
- Kruisconstructie in het dak. Zorgt voor extra stevigheid
- Staanders 11,5 x 11,5 cm
- Doorloophoogte 205 cm
- Nokhoogte 375 cm
- excl. boeideel / boeiplank
Voor meer privacy en beschutting kun je dichte wanden als extra bestellen. Voor het stormvast verankeren van uw prieel adviseren we de H-ankers en turbobeton.
Download hier de PDF Brochure.
Specificaties
- Afmeting dakmaat breedte:550 cm
- Afmeting dakmaat diepte:550 cm
- Afmeting paalmaat breedte:487 cm
- Afmeting paalmaat diepte:487 cm
- Dakoversteek:31 cm
- Nokhoogte:375 cm
- Houtsoort:douglas
- Dakvorm:piramidedak
- Dakbedekking:dakshingles
- Geïmpregneerd:niet_mogelijk
- Doorloophoogte:205
- Dakplanken:18 mm zonder groef en messing
Levertijd
4-5 WerkwekenAfhalen/bezorgen
Bezorgen van blokhutten, tuinhuisjes en prieëlen
Deze producten worden vanaf € 1.500,-- gratis bezorgd in NL en Vlaanderen BE. Om uw optimale service te kunnen bieden voeren we het transport meestal zelf uit. Wij leveren uitsluitend wegkant gelost.
Indien de vrachtwagen is uitgerust met kraan of kooiaap lossen wij altijd aan de verharde weg. We maken ook gebruik van kleinere bestelwagens. In deze gevallen wordt er met de hand gelost. Het kan zijn dat de chauffeur u vraagt een handje te helpen bij het lossen van grotere elementen. U wordt altijd enkele dagen vooraf geïnformeerd op welke dag er geleverd gaat worden. Wij proberen daarbij altijd zo nauwkeurig mogelijks een tijdsindicatie te geven hoe laat u de bestelling kunt verwachten. Door files en onverwachte omstandigheden kan dit altijd afwijken. Normaal belt de chauffeur een half uur voor aankomst.
Voor onze transporttarieven zie tabel
Uitzondering: Biohort artikelen
Alle Biohort producten worden altijd gratis thuisbezorgd. Indien er bij uw bestelling bezorgkosten berekend worden, zullen deze op de factuur worden gecrediteerd.
Let op, indien u ook andere producten bestelt die niet in het Biohort assortiment vallen, kan het zijn dat u alsnog bezorgkosten moet betalen.
Afhalen en gratis aanhangerservice
Wanneer u de bestelling af wilt halen, kunt u uit het winkelwagentje-menu in stap 3 aangeven of u de bestelling komt afhalen of dat deze bezorgd moet worden.