
Vuren Regel 45 x 70 mm
Hoge-druk Geïmpregneerd | Bundels -10%
(inc. 21.00% BTW)
11-26 x 195 mm, Douglas, 2x Diepzwart Gespoten
11-26 x 195 mm, Douglas, 2x Diepzwart Gespoten
DOUGLAS Zweeds Rabat Breed
Deze stoere Douglas zweeds rabatplank wordt vooral gebruikt om wanden te maken voor een douglas-overkapping, schutting of gevelbekleding. De Douglas planken zijn grover van jaarringen dan het geimpregneerde vuren,. Hierdoor krijg je meer vlammen en levendige struktuur. De planken zijn zwart gespoten dus echt diepzwart. Daarom zijn deze planken ook duurder dan de zwart geimpregneerde/gedompelde versie
Douglas groeit een stuk sneller dan bijvoorbeeld vurenhout. Een boom die sneller groeit ontwikkeld meer en dikkere takken wat zicht vertaalt in meer en grotere knoesten. Door de relatief snelle groei heeft Douglas een levendige vlamtekening Door deze snelle groei en grove nerf, is de kans op scheurvorming echter een stuk groter. Zeker wanneer men Douglas planken in het zwart besteld of uiteindelijk zelf zwart gaan beitsen door middel van een hiervoor geschikte beits (Remmers DW/GW of Cronostain TopdeQ), trekt deze een stuk meer warmte aan dan dat deze in eerste instantie al deed. Zwart neemt immers warmte op.
Wil je een goed alternatief dan adviseren zeker een vuren Zweeds rabat te nemen, bij voorkeur voor de gevel zelfs 14-28 x 195 mm dikte. Dat ziet er gewoon een stuk strakker uit.
Let op dat u maximaal 1 schroef/ribnagel per bevestigingspunt gebruikt op ca 1/3 van onder om de ca. 50 tot max. 80 cm. Als je 2 schroeven per punt gebruikt gaan de planken scheuren op de schroeven door het uitzetten en krimpen. Wanneer je niet direct gaat verwerken de planken niet in het felle zonlicht los laten liggen! Door de forse werkende breedte kunnen de planken kopscheurtjes vertonen. Dit is in de praktijk onvermijdbaar.
Bij volle pakken profiteert van een nog scherpere prijs. Bij volle pakken dient u wel rekening te houden met een uitval van 5-6%. Dat betekend niet altijd dat deze planken onbruikbaar zijn. Je kunt ze meestal nog prima verwerken voor kortere stukken.
Bezorgen van blokhutten, tuinhuisjes en prieëlen
Deze producten worden vanaf € 2.000,-- gratis bezorgd in NL en Vlaanderen BE. Om uw optimale service te kunnen bieden voeren we het transport meestal zelf uit. Wij leveren uitsluitend wegkant gelost.
Indien de vrachtwagen is uitgerust met kraan of kooiaap lossen wij altijd aan de verharde weg. We maken ook gebruik van kleinere bestelwagens. In deze gevallen wordt er met de hand gelost. Het kan zijn dat de chauffeur u vraagt een handje te helpen bij het lossen van grotere elementen. U wordt altijd enkele dagen vooraf geïnformeerd op welke dag er geleverd gaat worden. Wij proberen daarbij altijd zo nauwkeurig mogelijks een tijdsindicatie te geven hoe laat u de bestelling kunt verwachten. Door files en onverwachte omstandigheden kan dit altijd afwijken. Normaal belt de chauffeur een half uur voor aankomst.
Voor onze transporttarieven zie tabel
Uitzondering: Biohort artikelen
Alle Biohort producten worden altijd gratis thuisbezorgd. Indien er bij uw bestelling bezorgkosten berekend worden, zullen deze op de factuur worden gecrediteerd.
Let op, indien u ook andere producten bestelt die niet in het Biohort assortiment vallen, kan het zijn dat u alsnog bezorgkosten moet betalen.
Afhalen
Wanneer u de bestelling af wilt halen, kunt u uit het winkelwagentje-menu in stap 3 aangeven of u de bestelling komt afhalen of dat deze bezorgd moet worden.