Ervaring sinds 1931 Ervaring sinds 1931
 
Bezig met laden... Bezig met laden...

Overkapping 900 x 350 met inpandige berging 300 x 250 | Vuren hoge-druk geïmpregneerd

Vrijstaande veranda met berging in vele maten verkrijgbaar!

Vanaf € 5.485,00

Varianten

Prijs ( Inclusief BTW )

Totaalprijs
Ervaring sinds 1931 Ervaring sinds 1931
 

Omschrijving


Optielijst (excl. vlonder):

Afmeting900 x 350 - Vuren geschaafd & Geïmpregneerd€ 5.485
Berging300 x 250 - (11m1) - Blokhutprofiel 28mm€ 1.265
 Onbehandelde Vuren enkele deur, melkglas 3P-sluiting - Type D6€ 550
Wanden600 cm - Blokhutprofiel 28mm€ 690
 100 cm - Blokhutprofiel 28mm€ 115
Afwerking/DetailsStrak BoeideelStandaard
 Rechte daktrimStandaard
 HWA-PVCStandaard
 3x Extra staander€ 225
 Staanders (11) 140 x 140 mm i.p.v. 120 x 120 mm€ 165
 Verankering11x HPL blokje€ 88
   
Totaal incl. 21% btw € 8.583

Let op: dit is een prijsvoorbeeld. Dit product wordt door ons geheel in eigen beheer geproduceerd. Je kunt kiezen voor nog dikkere staanders, andere deuren verschillende soorten wandbekleding, andere afmetingen. Betaalbaar maatwerk dus. We raden je aan de pdf-brochure te downloaden. Heb je daarna nog vragen neem dan contact met ons op om de mogelijkheden toe te lichten. Of kom langs in de showroom waar diverse voorbeelden staan opgebouwd. Ook verkrijgbaar in Douglas

Specificaties

  • Afmeting dakmaat breedte:
    900 cm
  • Afmeting dakmaat diepte:
    375 cm
  • Afmeting paalmaat breedte:
    900 cm
  • Afmeting paalmaat diepte:
    350 cm
  • Dakoversteek:
    25 cm
  • Nokhoogte:
    247 cm
  • Houtsoort:
    skandinavisch_vuren
  • Dakvorm:
    plat_dak
  • Dakbedekking:
    epdm
  • Geïmpregneerd:
    standaard
  • Doorloophoogte:
    210
  • Dakplanken:
    18 mm met groef en messing

Levertijd

6-8 Werkweken

Afhalen/bezorgen

Bezorgen van  blokhutten, tuinhuisjes en prieëlen
Deze producten worden vanaf € 2.000,-- gratis bezorgd in NL en Vlaanderen BE. Om uw optimale service te kunnen bieden voeren we het transport meestal zelf uit. Wij leveren uitsluitend wegkant gelost.

Indien de vrachtwagen is uitgerust met kraan of kooiaap lossen wij  altijd aan de verharde weg. We maken ook gebruik van kleinere bestelwagens. In deze gevallen wordt er met de hand gelost. Het kan zijn dat de chauffeur u vraagt een handje te helpen bij het lossen van grotere elementen. U wordt altijd enkele dagen vooraf geïnformeerd op welke dag er geleverd gaat worden. Wij proberen daarbij altijd zo nauwkeurig mogelijks een tijdsindicatie te geven hoe laat u de bestelling kunt verwachten. Door files en onverwachte omstandigheden kan dit altijd afwijken. Normaal belt de chauffeur een half uur voor aankomst.

Voor onze transporttarieven zie tabel 

Uitzondering: Biohort artikelen
Alle Biohort producten worden altijd gratis thuisbezorgd. Indien er bij uw bestelling bezorgkosten berekend worden, zullen deze op de factuur worden gecrediteerd.

Let op, indien u ook andere producten bestelt die niet in het Biohort assortiment vallen, kan het zijn dat u alsnog bezorgkosten moet betalen.

Afhalen 
Wanneer u de bestelling af wilt halen, kunt u uit het winkelwagentje-menu in stap 3 aangeven of u de bestelling komt afhalen of dat deze bezorgd moet worden.

PDF brochure

Download de brochure
Deze website maakt voor een optimale werking gebruik van cookies. OK Toestaan Weigeren Lees voor meer informatie onze privacyverklaring privacy Cookie instellingen